Anasayfa / teff çayı / Matcha Çayı Kullananlar Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Matcha Çayı Kullananlar Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Matcha Çayı Aktarlarda Bulunurmu

Matcha çayı yada diğer adıyla premium tea şu an için bildiğimiz kadarıyla lokman hekim tarzı dükkanlarda yok. Ama ürün iyice yayılınca olacağını düşünüyoruz. Şu an için sadece belli bir iki tane yetkili bayi tarafından sadece internet üzerinden satışı yapılmakta. Birde ürünün orjinalini arıyorsanız eğer aşırı derecede 5 TL gibi komik paralara ürünü satan yerler olabilir. Toptan fiyatı bile bu para olmadığını göz önüne alınırsa bukadar ucuz ürünlere güvenmenizi sizlere bırakıyoruz. Ürünün orjinalini 79 TL’ye rastladık buradaki linkten: http://matchacayiturkiye.com/matcha-cayi-kullananlar-matcha-kullanici-yorumlari/

matcha premium çay

Matcha çayı emziren anneler kullanabilirmi

Bir kaç doktorun internetteki yazılarını rastladık ve günde 1 bardağı aşmamak kaydıyla olur deniliyoır ama bizce riske hiç girmeyin hamile yada emziren anne iseniz. Çünkü çok kesin konuşulan bir mecraya rastlamadık birşey olmaz diyen. Bu yüzden siz kullanmayın deriz biz.

Matcha Çayı Eczanelerde Satılıyormu

Eczanelerde satılıp satılmadığını şu an için bilmiyoruz matcha premium ürünü. Ama tahminimiz satılıyor olsa bile çok yaygınca sdatılmadığı yönünde. Bir kaç eczaneye bizde merak edip sorduk ve kendileri eczanede satılmıyor dediler.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.